CERRAHİ OPERASYONLAR
Kliniğimizde kalite standartlarına uygun tüm koşullar sağlanabilmektedir.Yoğun bakım ünitemizle hasta petler 24 saat kontrol altında tutulabilmektedir. Bununla birlikte iyileşme dönemi şayet talep edilirse kritik iyileşme dönemlerinde de kliniğimizde kalmaları sağlanmaktadır.
Cerrahi operasyonlar, konusunda uzman hekimlerimiz tarafından gerekli görüldüğünde 7 - 24 tam donanımlı ameliyathane birimimizde yapılabilmektedir. Ameliyat öncesi ve sonrasında hastanın takibinin düzenli ve yeterli bir şekilde yapılıyor olması operasyon komplikasyonlarının minimum indirgenmesi önemlidir.
Ameliyat konusunda prensiplerimizden biri de Ameliyat ve ameliyat sonrası ağrı kontrolünün sağlanabilmesidir.  Cerrahi operasyon sonrasında en az ağrı için uygun veteriner tedavi yöntemlerini benimsiyoruz ve gerçekleştirdiğimiz tüm operasyonlarımızda bunlara dikkat ediyoruz.
Günün 24 saat hizmet sağlayan ameliyathane birimi her türlü müdahaleye sürekli hazır tutulması, özellikle acil müdehale gerektiren girişimler konusunda bizlere zaman kazandırmaktadır.
Kliniğimizde yapılan ameliyatlardan başlıcaları
Köpek ve Kedi Kısırlaştırma
Kısırlaştırma bütün üreme işlevlerini sonlandıracağı için bu karar hakkında iyi düşünülmesi gerekir. Şayet petiniz nadir bulunan iyi bir ırksa ve sonradan yavru elde etmek isterseniz bu mümkün olamaz. Ama hayvanınızı kısırlaştırmak istemiyor, kızgınlığın bastırılması ya da geciktirilmesini düşünüyorsanız çeşitli hormon preparatları kullanılabilmektedir.Kısırlaştırılma işlemi gerçekten gerekli görülen dişi ve erkek kedi ve köpekler için gerçekleştirilebilmektedir.
Kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz ameliyatlar
Sindirim sistemi
Üriner sistem ameliyatları
Ortopedi ameliyatları
Göz kapağı anomalileriyle ilgili operasonlar
Ağız ve dişle ilgili ameliyatlar
Meme tümörleri ve diğer tüm tümör operasyonları
Kuş ve Egzotik Hayvanlarla ilgili operasyonları
TPO Osteosentez
Juvenil Pubik Simfizyodaz
Total Kalça Protezleri
Kaput Femoris Rezeksiyonu
Sacro iliac Ayrılma
Patella Luksasyonu
Temporo  Mandibular Eklem Eksizyonu
Maxilla Kırık ve Çıkık
Daha detaylı bilgi için kliniğimizle iletişime geçiniz.
VETERİNER ANKARA
Telefon 0 (312) 315 0 315 - 0 (542) 344 22 84  Adres İvedik Caddesi No 76 - A İvedik Metrosunun karşı çaprazı, Zeynep Salih Alp Meslek Lisesi karşısı Yenimahalle Ankara
Vetankara olarak ANKARA ' da Yenimahalle, Demetevler, OSTİM, Etlik, Keçiören, Batıkent gibi tüm Ankara' da hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Vetankara                Kurumsal                Merkez                7 - 24 Acil                Kroki                İletişim
Veteriner Feed
Veteriner Ankara
24 Saat Açık-Veteriner
Ankara Acil-Veteriner
Veteriner
Aşı
Soru
Pet Kuaför
Servis
Her Hakkı Saklıdır Copyright © Veteriner Ankara