İÇ HASTALIKLARI TANI VE TEDAVİSİ
Diğer adı da dahiliye olan iç hastalıkları, oldukça geniş kapsamlı bir bilim dalıdır. Değişik şikayetler ile kliniğimize getirilen evcil hayvanların ayakta ve yatarak tüm tedavilerinin düzenlendiği bölüm olup, sorunlarını gidermede rehber görev üstlenmektedir. Hastalarımızın tanı ve tedavisi modern veteriner tıbbın yöntemlerine uygun olarak, deneyimli veteriner hekim kadromuz sayesinde sağlıklı, hijyenik bir ortamda yapılmaktadır.
Gerekli sağlık hizmetleri, hasta, veteriner hekim ve hasta sahibi arasında güveni gerektirir.
Temel amacımız hayvanlarınızın sağlığı hususunda karar verirken sizleri tüm yönleriyle bilgilendirmektir.
Bizler de en az bir evcil hayvan sahibiyiz
Onlar da hasta olurlar, ameliyata girmeleri gerekebilir
Kendi evcil hayvanlarımıza en iyi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygularken, onlara kendimiz için istediğimiz kaliteli hizmetleri sunarken, sizin hayvanlarınıza aynı standartları uygulamamak kesinlikle söz konusu olamaz.

VETERİNER ANKARA
Telefon 0 (312) 315 0 315 - 0 (542) 344 22 84  Adres İvedik Caddesi No 76 - A İvedik Metrosunun karşı çaprazı, Zeynep Salih Alp Meslek Lisesi karşısı Yenimahalle Ankara
Vetankara olarak ANKARA ' da Yenimahalle, Demetevler, OSTİM, Etlik, Keçiören, Batıkent gibi tüm Ankara' da hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Vetankara                Kurumsal                Merkez                7 - 24 Acil                Kroki                İletişim
Veteriner Feed
Veteriner Ankara
24 Saat Açık-Veteriner
Ankara Acil-Veteriner
Veteriner
Aşı
Soru
Pet Kuaför
Servis
Her Hakkı Saklıdır Copyright © Veteriner Ankara