PET KUAFÖR
Veteriner merkeziimiz kuaför hizmetleri için tam donanımlı salonunda petlerinizin bakım ve güzelliğini oldukça kısa sürelerde itinayla yapmaktadır. Tecrübeli kuaförlerin ellerinde kesinlikle uyutulmadan ve uyuşturulmadan petlerinizin güzelliği sağlanır Onları dilerseniz yakınlarından rahatlıkla  izleyebilirsiniz. Siz yanlarında bulunurken, onlar kısa sürede rahatlar, güzelleşir, güzel kokular içinde size tekrar teslim edilir.

Merkezimize gelen her pet veteriner kliniğimizde genel bir kontroldan geçirilir. Kulakları, kulak yolu, anal keseleri, patileri temizlenir, tırnakları kesilir, cildi şekilde kontrol edilir, kuruyan ciltleri tekrar nemlendirilir ve parfümlenir. Hekimlerimiz bakımla ilgili önerilerini size aktarırlar. Veteriner Merkezimizde kuaför hizmeti tamamen medikal yaklaşımlarla sağlanmaktadır.
Pet Kuaför
VETERİNER ANKARA
Telefon 0 (312) 315 0 315 - 0 (542) 344 22 84  Adres İvedik Caddesi No 76 - A İvedik Metrosunun karşı çaprazı, Zeynep Salih Alp Meslek Lisesi karşısı Yenimahalle Ankara
Vetankara olarak ANKARA ' da Yenimahalle, Demetevler, OSTİM, Etlik, Keçiören, Batıkent gibi tüm Ankara' da hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Vetankara                Kurumsal                Merkez                7 - 24 Acil                Kroki                İletişim
Veteriner Feed
Veteriner Ankara
24 Saat Açık-Veteriner
Ankara Acil-Veteriner
Veteriner
Aşı
Soru
Pet Kuaför
Servis
Her Hakkı Saklıdır Copyright © Veteriner Ankara